Hlavní nabízené produkty

Na vynikající zákaznický servis klade SciTech sro mimořádný důraz. Našim zákazníkům ochotně a profesionálně pomáháme, ať mají jakékoliv potřeby či přání. Jsme proto hrdí na to, že se nám opakovaně daří uspokojovat naše zákazníky. Nemusíte spoléhat jen na naše slova - ptejte se našich spokojených zákazníků.

Společnost Alicat Scientific (Halma plc) je předním světovým výrobcem rychlých a kvalitních měřičů a regulátorů průtoku plynů i kapalin. Společnost SciTech sro je výhradním dovozcem do regionu a zajišťuje servis, poradenství i rekalibrace (v USA). Více na zvláštní straně.

Corel Website Creator

Společnost Vacuubrand je přední výrobce a inovátor vakuové techniky. Společnost SciTech v rámci EU nemůže být výhradním prodejcem, zajišťuje však servis, poradenství a sklad běžných spotřebních dílů.

Corel Website Creator
Alicat image010
2d2093c089c3b954e9ed0637c592fafd
Upchurch Logo_SpotClr
idex logo
images

Upchurch Scientific (IDEX H&S) je předním výrobcem microfuidních součástek, podobně jako u dalších firem, i zde společnost SciTech sro čerpá ze své dlouholeté zkušenosti v oblasti HPLC a příbuzných technik.

a2c6w
vici valco
Bez názvu - 1

Konglomerát Vici-Valco-Jour je výrobcem nejen dávkovacích ventilů, ale komponent pro mikrofluidiku.

CROTH1

Společnost Carl Roth nabízí od roku 1879 potřeby pro chemiky a příbuzné obory.

Společnost SciTech sro zajišťuje dodávky z nepřeberného množství laboratorních potřeb a chemikálií z katalogu firmy Carl Roth.

DWK_Logo

DWK Life Sciences nabízí laboratorní vybavení od spojených firem DURAN®, WHEATON® a KIMBLE®. SciTech dováží zejména skleněné komponenty.

Seskupení firem DWK nabízí kromě speciálních produktů pro vědy o živé přírodě i laboratorní potřeby a přesné sklo. Populární jsou zejména skleněné polotovary pro sklářem jako zábrusy, kohouty, trubice a podobně.

SOFTWARE viz. zvláštní strana