Od roku 2008 je společnost SciTech Praha 6 oprávněna dsovážet a prodávat hmotnostní průtokoměry, regulátory hmotnostního průtoku a regulátory tlaku, které vyrábí fa Alicat Scientific, Inc. od svého založení v roce 1991.

Hmotnostní průtokoměry a regulátory hmotnostního průtoku fy Alicat jsou vysledovatelné ke standardům NIST. Společnost Alicat Scientific usiluje o to, aby pomohla zákazníkům vytvářet přesné a opakovatelně konstruované systémy tím, že poskytuje nákladově efektivní řešení v oblasti řízení toku a tlaku .
Hmotnostní průtokoměry  a regulátory hmotnostního průtoku fy Alicat pomáhají zákazníkům šetřit čas a peníze tím, že snižují prostoje a ztráty materiálu a zvyšují přesnost měření.

K dispozici je více než 35 000 hmotnostních průtokoměrů Alicat, regulátorů hmotnostního průtoku plynů, průtoku kapalin a tlakových zařízení v celém světě. Hmotnostní průtokoměry Alicat a regulátory hmotnostního průtoku, stejně jako přístroje Alicat pro kontrolu tlaku a měření tlaku, se používají v různých měřících a řídících procesech.
Firmy, které provádějí výrobu automobilů, vývoj palivových článků, zkoušky životního prostředí, detekce netěsnosti, sušení rozprašováním, pokrývání nádrží, extraplanetární průzkum, atmosférické zkoušky, optická vlákna a měřicí procesy čerpají výhody konstrukce a spolehlivosti hmotnostních průtokoměrů Alicat, regulátorů hmotnostních průtoků a řešení měření tlaku.  Inženýři fy Alicat jsou vždy ochotni v případě potřeby poskytnout pomoc v souvislosti s jejich výrobky

Navštivte prosím stránku s produkty pro měření průtoku nebo kontaktujte výrobce přímo, pokud budete chtít více informací o celé řadě tlakoměrů, regulátorů tlaku, průtokoměrů kapaliny, regulátorů průtoku kapalin, hmotnostních průtokoměrů nebo regulátorů hmotnostního průtoku.


Potřebujete jakékoli informace, pomoc nebo konzultace, neváhejte kontaktovat webové stránky společnosti Alicat, kde můžete získat všechny potřebné informace, citace apod., Nebo zavolejte společnosti SciTech Prague (+420 224 311 850) nebo Alicat Tucson (+1 520 290 6060). Každý z nás vám rád pomůže.

Alicat image010
All-Products